دانشگاه: كارداني باستان شناسي

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

آخرین مطالب

چکیده : هدف دوره كارداني باستان‌شناسي، تربيت افرادي است كه دانش و تجربه لازم را براي مشاركت در مطالعات، پژوه... با عنوان : دانشگاه: كارداني باستان شناسي بخوانید :
كارداني باستان شناسي
هدف دوره كارداني باستان‌شناسي، تربيت افرادي است كه دانش و تجربه لازم را براي مشاركت در مطالعات، پژوهش‌ها و كاوش‌هاي باستان‌شناسي به عنوان كمك كارشناسان و عضو هيأت اجرايي داشته باشند.

درس‌هاي اين رشته در طول تحصيل :
دروس پايه:
كارگاه طراحي پايه، آشنايي با باستان‌شناسي و روش‌هاي آن، ترسيم فني، آشنايي با هنرهاي سنتي ايران، آشنايي با حفاظت و مرمت آثار و روش‌هاي آن، نقشه‌برداري، تاريخ عمومي ايران، هندسه مناظر و مرايا، آشنايي با هنر و تمدن فرهنگ‌هاي همجوار.
دروس اصلي وتخصصي:
آشنايي با باستان‌شناسي و آثار تاريخي پيش از اسلام ايران، سفال دوره پيش از اسلام ايران، هنر و تمدن اسلامي، خطوط باستاني ايران، آشنايي با بافت‌ها و محوطه‌هاي دوره اسلامي ايران، سفال دوره اسلامي ايران، خطوط و خواندن كتيبه‌هاي اسلامي، كارآموزي شناسايي و بررسي باستان‌شناسي، حفاظت و مرمت در محل كاوش باستان‌شناس، آشنايي با باستان‌شناسي و آثار تاريخي دوره اسلامي ايران، مهر و سكه، كارآموزي كاوش باستان‌شناسي دوره پيش از اسلام ، كارآموزي كاوش باستان‌شناسي دوره اسلامي.
))))معرفی رشته ها((((...
ما را در سایت ))))معرفی رشته ها(((( دنبال می کنید

نویسنده : محمد خادمیان بازدید : 192 تاريخ : شنبه 21 بهمن 1391 ساعت: 18:31

نظر سنجی

این وبلاک را چگونه ارزیابی میکنید

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :